Werkgroepen

Het Brabants Agrarisch Jongeren Kontakt heeft een drietal werkgroepen namelijk Dierlijk, Plantaardig en Verbreding. De werkgroepen organiseren sectorspecifieke avonden en behandelen discussiestukken die het NAJK opstelt. Hieronder is ook een overzicht te vinden van  de contactgegevens van de desbetreffende bestuurders.
Toelichting op de afkortingen:
(v) voorzitter
(vv) vice-voorzitter
(s) secretaris
(p) penningmeester
(l) ledenadministrateur

 

Dierlijk

De werkgroep Dierlijk behandelt sector overschrijdende thema’s, activiteiten en de discussiestukken van het NAJK. Dit alles wordt gedaan door middel van informatieve avonden met één of meerdere sprekers. Tijdens de discussieavonden waar de NAJK discussiestukken behandeld worden, worden de standpunten van het BAJK ingenomen. Deze standpunten worden gecommuniceerd naar het NAJK. Ook dit jaar zal de werkgroep dierlijk ingaan op de discussiestukken van het NAJK.

Karin de Brouwer karindebrouwer@live.nl
Lyan Swinkels lyanswinkels65@live.nl
Corné Sijben corne_sijben@hotmail.com
Noud Baetsen

 

Plantaardig

De werkgroep plantaardig organiseert aan de hand van de landelijke discussiestukken bijeenkomsten met als doel de uitkomst hiervan terug te koppelen naar het NAJK. Op deze manier kan NAJK de belangenbehartiging het beste uitvoeren. Naast deze avonden worden er excursies en andere informatieve avonden georganiseerd. Wanneer je de werkgroep wilt helpen met de discussiestukken en/of het organiseren van bijeenkomsten, kun je altijd met een van de bestuurders contact opnemen. Wij stellen het op prijs wanneer meerde jongeren zich in willen zetten voor de plantaardige sector.

Stefan van Hugten stefan_hugten@hotmail.com
Jack van Eekelen jack@bajk.nl
Marc van der Bol marc@bajk.nl
Pieter Potters pieter.potters@gmail.com
Sven Rommers svenrommers@hotmail.com
Corné van den Einden cornevandeneinden@gmail.com

 

Verbreding

De werkgroep verbreding is er voor iedereen die ondernemend bezig is. Dit kan zijn door verbreding op het bedrijf toe te passen zoals huisverkoop of waarde toevoegen aan een bestaand product of dienst. Maar ook het ontwikkelen van nieuwe en innovatie producten en diensten zijn mogelijk. De werkgroep verbreding wil je ondersteunen in het ondernemen door interessante sprekers en bedrijven met jou in contact te brengen. Zij kunnen jou vragen beantwoorden en je kunt inspiratie opdoen voor de toekomst. We staan komend seizoen weer voor je klaar.​

Casper van de Wetering caspervdwetering@hotmail.com
Gerben Boom gerbenboom@hotmail.nl
Rowena de Weert rowena@bajk.nl

Let op: op dit moment zijn we voor de werkgroepen op zoek naar nieuwe bestuurders. Heb jij interesse? Stuur dan een mail naar info@bajk.nl.

 

Veebeoordelingscommissie 

De Veebeoordelingscommissie zet zich ieder jaar weer actief in om een mooi Brabants Kampioenschap Veebeoordelen te organiseren. Heb je vragen of wil je graag meedoen aan deze wedstrijd? Laat het ons weten via info@bajk.nl!

Niek Pels niekpels@hotmail.com
Lars van Loenhout larsloenhout@gmail.com

 

Feestcommissie

De Feestcommissie organiseert elk jaar het gezelligste feestje van het jaar: het BAJK-feest! Zij regelen de locatie, het thema, uitnodigingen, DJ, etc. Ideeën vanuit leden zijn natuurlijk altijd welkom via info@bajk.nl!

Karin de Brouwer karindebrouwer@live.nl
Willem Berkers w.berkers7@gmail.com
Corrie van Leerzem corrie-vanleerzem@hotmail.nl

Contact

Bezoekadres:
Onderwijsboulevard 225
5223 DE 's-Hertogenbosch


Tel. algemeen 073 74 700 90

 

Postadres:
Postbus 100
5201 AC 's-Hertogenbosch


E-mail: info@bajk.nl

Blijf op de hoogte