AJK’s

AJK’s

Hieronder is een overzicht te vinden van de 12 AJK’s van BAJK en de contactgegevens van de desbetreffende bestuurders.
Toelichting op de afkortingen:
(v) voorzitter
(vv) vice-voorzitter
(s) secretaris
(p) penningmeester
(l) ledenadministrateur

 

AJK Altena en Biesbosch

Wim van Woudenberg (v) wim@vanwoudenbergh.nl
Pieter Krols (s) pieterkrols@hotmail.com
Mathijs van Bragt (pl) matbragt@hotmail.com
Jarco Koekkoek jarco_koekkoek@hotmail.com
Piet Duivenvoorde duivenvoorde_piet@hotmail.nl
Johannes Straver j.straver@agrometius.nl
Adrie van Korven famkorven@live.nl

AJK Cubar

Joris Bruurs (v) jorisbruurs87@hotmail.com
Anthony Tuijtelaars (vv) newanthonytuijtelaars@hotmail.com
Guido Dirven (s) guidodirven24@gmail.com
Rens van Gorp (p) rensvangorp@hotmail.com
Steven Jacobs steven_jacobs61@hotmail.com
Sanne Hermans sanne__hermans@hotmail.com


AJK Den Bosch

ajkdenbosch@hotmail.com
Dirk van Bokhoven (v) deritskampen@outlook.com
Gijs van Rooij (s) gijsvanrooij92@live.nl
Tim Mommersteeg (p) timmommersteeg@hotmail.com
Els van Roesel elsvanroessel1996@hotmail.com

AJK De Kempen

ajkdekempen@live.nl
Chris van Rijthoven (v) chrisje1009@hotmail.com
Sandra Neutkens (p) s.neutkens@hotmail.com
Tom van der Heijden (s) tom.vanderheijden@hotmail.com
Pieter Groenen pietergroenen@hotmail.com
Giel van Hoof gielvanhoof@live.nl
Hein van Oosterhout heinvanoosterhout@hotmail.com

 

ajkdekempen@live.nl
Giel van Hoof (v) gielvanhoof@live.nl
Teun van Oosterhout (p) teunvanoosterhout@hotmail.com
Tom van der Heijden (s) tom.vanderheijden@hotmail.com

AJK De Peel

ajkdepeel@hotmail.com
Willem Berkers (v) w.berkers7@gmail.com
Geert van de Kerkhof (p) geertje88@hotmail.com
Niels Bouw (s) nielsbouw@hotmail.com
Luuk Aarts luukaarts93@hotmail.com
Willem Manders wm_willem@hotmail.com
Rianne Manders rianne_manders629@hotmail.com

AJK Oss

ajk-oss@hotmail.nl
Jacq Huismans (v) jacqhuijsmans@hotmail.com
Rene van Casteren (s) renevancasteren@hotmail.com
Joost van der Pas joostvanderpas@hotmail.com
Bart Savelkouls (p) bart-savelkouls@hotmail.nl
Han van Kilsdonk hanvk@hotmail.com
Jolijn de Bruijn jolijn_de_bruijn@hotmail.com
Eva van Tuijl evavantuyl@gmail.com
Bram van Beekveld bbeekveld@gmail.com

AJK Oosterhout

Roel Pullens (v) roel_pullens6@hotmail.com
Stef Buijks (vv) stefbuijks@hotmail.com
Moniek Gabriels (p) moniekenbas@gmail.com
Eline van de Wouw (s elinevandewouw@hotmail.com
Marlies van der Schriek marliesvanderschriek@hotmail.com
Stefan Voermans stefan.voermans@hotmail.com
Sven Faes svenfaesgilze@gmail.com
Berdine Sweep bmsweep@gmail.com

AJK HAS

 ajk-has@has.nl
Sven Rommers (v) svenrommers@hotmail.com
Floris Out (vv) florisout@live.nl
Twan Rieswijk twan.rieswijk@live.nl
Tim de Wit tdewit2001@gmail.com
Eline den Boer eline.denboer@hotmail.com
Dirk-Jan Kloet (s) D.Kloet@student.has.nl
Harmen van der Wekken Harmenvanderwekken@hotmail.com
Rens Risseeuw Rensrisseeuw@hotmail.com

AJK Uden en Land van Cuijk

ajkudenenlandvancuijk@gmail.com
Mark van den Akker (v) mark95@live.nl
Lisa Cornelissen (p) lisacornelissen92@hotmail.com
Anne Jansen (s) annejansenwanroy@hotmail.com
Rick van Cleef j.vancleef@hetnet.nl
Pam van Os pam_sammie@live.nl

AJK Eindhoven-Noord/ Diessen

ajkeindhovennoorddiessen@hotmail.com
Thomas de Groot (V) t.degroot97@hotmail.com
Suzanne Wolfs (s) suzannewolfs@live.nl
Paul Bressers (P) paul.bressers@hotmail.nl
Ruud Beekmans ruudbeekmans@live.nl
Bas van Heesch bas_heesch@hotmail.com
Pieter Peters Pieter_97@hotmail.com
Stef van der Heijden stef.vanderheijden@outlook.com
Dennis van Gastel

AJK Eindhoven-Zuid

Johan Bakermans (v) johanbakermans2008@hotmail.com
Jeroen Loeff (s) jeroenloeff_90@hotmail.com
Hans Sprengers (p) boer_hans92@hotmail.com
Mark Verdonschot schotje_mark_2@hotmail.com
Astrid Willems aswido@hotmail.com
Jos Phifrons josphifrons@hotmail.com
Leon Rijkers leon9012@hotmail.com
Rick Bax R_Bax27@live.nl

AJK West- Brabant

AJK.westbrabant@gmail.com
Anton Bartelen (v) antonbartelen@hotmail.com
Rob Luysterburg (vv) rcjm.luysterburg@gmail.com
Lissa de Vooght (s) lissadevooght@hotmail.com
Carlos Jansen (p) carlosjansen82@gmail.com
Pieter Potters pieter.potters@gmail.com
Marit van Rijckevorsel maritvanrijckevorsel@hotmail.com
Lisanne Machielsen lisannemachielsen@hotmail.com

Contact

Bezoekadres:
Onderwijsboulevard 225
5223 DE 's-Hertogenbosch


Tel. algemeen 073 74 700 90

 

Postadres:
Postbus 100
5201 AC 's-Hertogenbosch


E-mail: info@bajk.nl

Blijf op de hoogte