AJK’s

AJK’s

Hieronder is een overzicht te vinden van de 12 AJK’s van BAJK en de contactgegevens van de desbetreffende bestuurders.
Toelichting op de afkortingen:
(v) voorzitter
(vv) vice-voorzitter
(s) secretaris
(p) penningmeester
(l) ledenadministrateur

 

AJK Altena en Biesbosch

Rick Vos (v) rickvos97@hotmail.com
Jarco Koekoek (p) jarco_koekoek@hotmail.com
Johannes Straver johannes@landbouwbedrijfstraver.nl
Stijn van Strien stijn.van.strien@crv4all.com
Gerrit Boom info@boomagriservices.nl

 

AJK Cubar

Anthony Tuijtelaars (v) newanthonytuijtelaars@hotmail.com
Guido Dirven (s) guidodirven24@gmail.com
Lisanne Wouters (p) lisannewouters@hotmail.nl
Joris Bruurs jorisbruurs87@hotmail.com
Steven Jacobs steven_jacobs61@hotmail.com
Sanne Hermans sanne_hermans@hotmail.com
Judith Jansens judithjansens1999@hotmail.nl

 

AJK Den Bosch

ajkdenbosch@hotmail.com
Dirk van Bokhoven (v) deritskampen@outlook.com
Gijs van Rooij (s) gijsvanrooij92@live.nl
Koen Verbeek (p) koen_verbeek@live.nl
Els van Roessel elsvanroessel1996@hotmail.com
Stijn van Rooij s.vanrooij@hotmail.com

 

AJK De Kempen

ajkdekempen@live.nl
Giel van Hoof (v) gielvanhoof@live.nl
Tom van der Heijden (s) tom.vanderheijden@hotmail.com
Teun van Oosterhout teunvanoosterhout@hotmail.com
Dominique Geheniau geheniau_5@hotmail.com

 

AJK De Peel

ajkdepeel@hotmail.com
Willem Berkers (v) w.berkers7@gmail.com
Niels Bouw (s) nielsbouw@hotmail.com
Anton Bouw anton_bouw@hotmail.com
Luuk Aarts (p) luukaarts93@hotmail.com
Willem Manders wm_willem@hotmail.com
Rianne Manders rianne_manders629@hotmail.com

 

AJK Oss

ajks-oss@hotmail.nl
Jacq Huismans (v) jacqhuismans@hotmail.com
Rene van Casteren (s) renevancasteren@hotmail.com
Joost van der Pas (l) joostvanderpas@hotmail.com
Bart Savelkouls (p) bart-savelkouls@hotmail.nl
Han van Kilsdonk hanvk@hotmail.com
Jolijn de Bruijn jolijn_de_bruijn@hotmail.com
Eva van Tuijl evavantuyl@gmail.com
Gianni Loeffen gianniloeffen@gmail.com
Frank Loeffen floeffen12@gmail.com

 

AJK Oosterhout

Roel Pullens (v) roel_pullens6@hotmail.com
Stef Buijks (vv) stefbuijks@hotmail.com
Moniek Gabriels (p) moniekenbas@gmail.com
Eline van de Wouw (s) elinevandewouw@hotmail.com
Marlies van der Schriek marliesvanderschriek@hotmail.com
Stefan Voermans stefan.voermans@hotmail.com
Sven Faes svenfaesgilze@gmail.com

 

AJK HAS

ajk-has@has.nl
Gerben Boom gerbenboom@hotmail.nl
Tim de Wit tdewit2001@gmail.com
Catherina van Damme tine.n@live.nl

 

AJK Uden en Land van Cuijk

ajkudenenlandvancuijk@gmail.com
Mark van den Akker (v) mark95@live.nl
Anke van den Berg (p) anke-berg@live.nl
Anne Jansen (s) annejansenwanroy@hotmail.com
Rick van Cleef rickvancleef90@gmail.com

 

AJK Eindhoven-Noord/ Diessen

ajkeindhovennoorddiessen@hotmail.com
Thomas de Groot t.degroot97@hotmaill.com
Paul Bressers (p) ruudbeekmans@live.nl
Bas van Heesch bas_heesch@hotmail.com
Pieter Peters pieter_97@hotmail.com
Stef van der Heijden stef.vanderheijden@outlook.com
Dennis van Gastel plugavof@gmail.com
Nick Dieker diekernick@gmail.com
Ruud Beekmans ruudbeekmans@live.nl
Tijs Kolsters tijs.kolsters@gmail.com
Suzanne Wolfs suzannewolfs@live.nl

 

AJK Eindhoven-Zuid

Johan Bakermans (v) johanbakermans2008@hotmail.com
Jeroen Loeff (s) jeroenloeff_90@hotmail.com
Hans Sprengers (p) boer_hans92@hotmail.com
Mark Verdonschot schotje_mark_2@hotmail.com
Jos Phifrons josphifrons@hotmail.com
Leon Rijkers leon9012@hotmail.com
Rick Bax r_bax27@live.nl

 

AJK West- Brabant

AJK.westbrabant@gmail.com
Anton Bartelen (v) antonbartelen@hotmail.com
Rob Luysterburg (vv) rcjm.luysterburg@gmail.com
Charlotte de Weerd (p) charlotte65@live.nl
Marit van Rijckevorsel (s) maritvanrijckevorsel@hotmail.com
Jan Geluk yamahaquads@gmail.com
Lisanne Machielsen lisannemachielsen@hotmail.com
Pieter Potters pieter.potters@gmail.com
Lissa de Vooght lissadevooght@hotmail.com

Contact

Bezoekadres:
Onderwijsboulevard 225
5223 DE 's-Hertogenbosch


Tel. algemeen 073 74 700 90

 

Postadres:
Postbus 100
5201 AC 's-Hertogenbosch


E-mail: info@bajk.nl

Blijf op de hoogte